Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajoknak! Győznél vagy...

Csajoknak! Győznél vagy veszítenél?

Figyelt kérdés

Csajok ti birkóztatok már a barátnőtökkel (vagy esetleg mással)hülyeségből,vagy komolyan?

Hogy történt ez,ki nyerte ezt,és mi volt a tétje?

Vagy ha nem volt még,kiállnál-e a barátnőddel?

És őszintén le tudnád nyomni a barátnődet?

Ha kérhetem kort írjatok.


2009. okt. 24. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a szülinapomon a legjobb barátnőmmel kissé illumináltan birkóztunk egy levélért amit később közösen elolvastunk így utólag is nevetek rajta, akkor is szakadtunk a nevetéstől XD
2009. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jah 17/L

és "lenyomtam"

2009. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
10 évesen gyakran verekedtem, de most már nem járatom le magam..Ha meglátnék 2 nőt verekedni, biztos meglenne a véleményem róluk, szerintem nagyon taszitó.
2009. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jah 19/L
2009. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek csak fiú barátaim, és nem hiszem, hogy ők -ha csak hülyeségből is - verekedni akarnának velem.

De ha mégis biztosan semmi esélyem nem lenne, hiszen csak fiúk.

22L

2009. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utoljára egyik barátnőmmel birkóztam, játékból, egy nyamvadt vizesüvegért. Nem tudom, hogy honnan jött az ötlet, egyszercsak mindketten letámadtuk azt a palackot, aztán jött a véres küzdelem :D Ez kb. 2 éve volt, és természetesen én nyertem. Most 15 vagyok, és még mindig lenyomom szkanderban :)
2009. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én még nem birkóztam a b.nőmmel, de ha egyszer ugy alakul szivesen kiállok ellene egy baráti küzdelemre. Örülnék ha le birnám nyomni, de egy szál cigiért szkanderoztam vele egyszer és hát bevallom ő nyert./de a cigit végül megosztotta velem)/ ezért valószinüleg ő fektetne kétvállra!? 18/L
2010. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem nem jött össze soha egy se vizespalackért, se egy levélért való küzdelem. Nem mernek ellenem kiállni a b.nőim:). Elég ilyesztő lehetek számukra a 46kg és 162cm-mel.:):):):)....De ha lesz valami csaj aki jelentkezik egyszer egy baráti küzdelemre, szivesen lenyomom rajtam nem múlik:):)16/L
2010. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az a verekedős típus, ám egyszer komolyan verekedtem egyik barátnőmmel, nagyon durván bevertem a fejét a falba meg még utána is ütöttem őt, nem volt tétje, és én nyertem, bár ha a következményeit is nézzük akkor lehet hogy mégse...
2012. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!