Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az anyagi helyzeted?...

Milyen az anyagi helyzeted? Van munkád?

Figyelt kérdés

Miért olyan nehéz az élet? Miért nehéz elhelyezkedni?

Még külföldre is nehéz kimenni dolgozni :S pfff ;(

És ennélcsak roszabb lessz...

A TV2-nél is létszámleépítés...na igen egy mukahely se biztos,talán a magánvállalkozűs, ami ha épp jól megy.


2009. okt. 24. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:

TV2 létszámleépítés? Észre sem vettem.

Van munkám. Még. Kifizetem a csekkeket, utána már nem sok marad a hónapra amit be kell osztani.


Azért ilyen nehéz, mert hagyjuk, hogy az adónkat ellopja az a 300akárhány senkiházi aki aludni jár a parlamenti megbeszélésekre. És ez teljesen mindegy hogy melyik párt, mind csak a zsebét tömi max később derül ki.

2009. okt. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na igen...

Igen a TV2-nél sorba küldik el az embereket.Bárdos András és a feleségét,Onjuta Juditnak is nemrég mondtak fel. Cipán Anett,az Aktív műsorvezetőjének dec. 31-ig szól a szerződése és azt rebesgetik, hogy nem hoszabbítják meg, na és aki Anettal együtt vezett az Aktívot, az a fiatal férfi, nem tudom, hogy hícják, annak már fel is mondtak korábban.

És azt is ovastam, hogy nem igazán van nézettsége az új vetélkedőnek a Párbajnak, amit Vágó István vezet és lehet neki is felmondanak?

És a Jóban Rosszabn szereplői, hireteln milyen sok színészt írtak ki a sorozatból, nekik is felmondott a TV2. nem öszántukból léptek ki a sorozatból.

2009. okt. 24. 09:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a Sukoró "összejön", akkor ott lesz álláshely bőven és még a jackpotot is megütheted:)
2009. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nakérem!Az emberek 40-évig rabszolgák voltak. 1989-től meg 2010-ig de utánna birkák és szarok vagyunk!De akkoris MAGYARORSZÁG A MAGYAROKÉ!!!
2009. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nincs munkám, nincs pénzem, volt főnököm tartozik 50ezerrel környéken semmi meló, nincs keret külföldi melóhoz, vagy pestihez, de sosem adom fel, egyszer újra visszatér minden. addig is jókedv kell valahogy, és pozitív hozzáállás és nagyon sok remény, hogy sikerrel átvészeljem ezt az időszakot, és biztos tudat kell, hogy jobbra fordul minden, még akkor is hinni kell ebben, mikor minden veszni látszik, és akkor egyszer csak azon kapjuk magunkat, hogy minden a legnagyobb rendben :D:D:D:D:D

.

amúgy mindez azért van, mert egy kibaaszott szar országban a politikusok a gazdasági helyzet folyamatos romlása következtében sem képesek összefogni, nem képesek eggyütt ötletelni, és alternatív megoldásokat keresni, hanem csak egymást marják ehelyett, és ellehetetlenítik egymás javaslatait . de legalább füvet osztogatnának az utcákon, vagy valahol, hogy legalább mosolyogjon a sok ember a balfaaszságokon, amik mennek, de sajnos még ezt is pénzért kell megvennem a dílertől, ami miatt újabb forintok tűnnek el az állam zsebéből, de legalább amíg be vagyok tépve addig látszólag megjavul az ország és tök jó hely lesz néhány órára 500-600 forint ból

2009. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs munkám, teljesen saját házam sem, pénzem összesen 970 ft, végzettségem 8 osztály...



14/L(:D)

2009. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló! Még tanuló vagy, a szüleid tartanak el. Én a kérdást komolyan kérdeztem és ezért komly válaszokat is várok.

Ne haragudj, de a válaszod inkább a humor kategóriába való!

2009. okt. 26. 10:45
 8/10 anonim válasza:
basszus, még humoruk sincs:Oszánalmas
2009. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42 éves vagyok, van munkám és lakásom, de mióta egyedül vagyok panelban 53 nm-en, örülök ha a rezsit és a kaját kifizetem, többre nem nagyon futja. De én így még örülhetek..
2009. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egészség legyen, a többi nem számít...
2009. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!