Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simson 80as henger megéri?

Simson 80as henger megéri?

Figyelt kérdés

Simson 80 as hengerrel mennyit mehet kb?

megéri megvenni

vagy elég a 70ccm is?


2013. júl. 28. 21:42
 1/2 anonim válasza:

Ha jól össze van rakva, akkor mehet 80-at, de az se mindegy, hogy milyen váltóval fogod használni.

Egyébként még 50-el sem mehetsz vele, kivéve ha levizsgáztatod és rendszám van rajta.

50-nél még nem fognak megbüntetni, de ha rajta van egy 80-as henger, akkor az méretre is sokkal nagyobb a hűtőbordák miatt. A rendőrök se hülyék és látják, hogy az nem stimmel. Óvatosan ezzel.

(Közlekedés/autók, motorok kategóriában több hozzáértő találkozna a kérdéseddel, mint itt)

2013. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is gondolkodtam hogy simsonra 70/4 es henger jobb mint a 80 as mert azt nem vesziészre a rendőr de sokat kéne beleölni mert henger hengerfej blok maratás főtengely kuplung karbi mind erősíteni kell a nagyobb hengerhez karbiból csak nagyobb kell vagy nem tudom :)
2013. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!