Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Big time rush-nak mikor...

Big time rush-nak mikor folytatják a sorozatát a Nickelodeonon? Persze a 3. évadot. Neten vannak fent részek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 13:57
 1/4 anonim válasza:
Szerintem azt mondani fogják hogyha lesz. Az indavideón pedig fent van pár rész csak feliratozva sajna. Egyébként fiú vagy lány vagy?:) én 14/f és imádom ôket.
2013. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13 és lány am sztem sokan azt gondolják hogy milyen ciki meg égő hogyha szereted őket és fiú vagy,de ez nem így van sőt,legalább vannak olyanok akik szerint is jók a színészetben és a zenélésben is.
2013. júl. 29. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Már tényleg folytathatnák, mert Amerikában már a 4. évadnak is vége lett, ami tudniillik az utolsó évad volt, nem lesz több. A 4. évad zárórésze egy kisfilm lett, ami a Big Time Movie-hoz hasonló lett. Itt nézheted meg angolul: [link] . Sajnos Magyarország nagyon lassan veszi át a részeket, hiszen a 3. évad is már lassan több mint másfél éve fejeződött be, míg itthon csak kb. a 3. évad 5. vagy 6. részét adták le magyar szinkronnal. :( Nekem a kedvenc bandáim között van a Big Time Rush, minden daluk megvan és rendszeresen nézem a sorozatot és 'nyomonkövetem', hogy mi történik velük a 'nagyvilágban'. Amúgy én is fiú vagyok, ráadásul 16 éves, szóval már egypárszor engem is leszoltak emiatt.
2013. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mavibaby válasza:
Szia ha nézed a BTR-t én is! a 3.-4. évadot adják most a nicken.
2013. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!