Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek meg egy...

Hogyan szerezzek meg egy pasit, aki nagyon tetszik? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon-nagyon tetszik. Még csak 1x láttam,de tudom,hogy évfolyamtársam lesz szeptembertől!! Igaz,hogy még nem tudok róla semmit....az is igaz,hogy még fiatal vagyok,sokak szerint a pasizáshoz fiatal egy 14 éves lány és lehet hogy igazuk is van,de csak rá kell nézni egy 14 évesre.......Szerintem nincs azzal semmi baj,hogy egy fiatal lánynak barátja van. Szóval hogyan tudnék vele megismerkedni közelebbről,és hogyan érhetem el hogy megkedveljen? Kérlek titeket,hogy segítsetek,őszintén válaszoljatok!! Köszönöm! :D 14/L

2013. júl. 22. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak add önmagad és beszélgess vele és ismerjétek meg egymást.Lehet,hogy majd megtetszel neki.De szerintem ez csak fellángolás amit érzel,de ki tudja...Sok sikert! ; D
2013. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ,lehet h csak egy fellángolás,nem tudom,de tényleg meg szeretnék vele ismerkedni. Én kezdeményezzek?? Ne várjam meg,h ő?? És hogyan szólítsam meg ha még soha nem beszéltünk?? Mit mondjak neki??
2013. júl. 23. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiúk szeretik,ha a lányok kezdeményeznek.Szóval pl.:vigyél magaddal cukrot és kínáld meg stb..
2013. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!