Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Szeress Most! Című sorozatba...

A Szeress Most! Című sorozatban hol található a Konrádék háza?

Figyelt kérdés
Az a szép sárga ház.A sorozatban megfigyeltem hogy 42/B van kiírva a kapunál térképen is kerestem már de még nem leltem meg.Egyáltalán Budapesten van az?
2013. júl. 15. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak díszlet.
2013. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Belűről tuti hogy díszlet de szerintem a külső jeleneteket ott forgatták mert hát eléggé élethű minden.
2013. aug. 26. 16:19
 3/15 jozsi9308 válasza:
Ha aktuális még a kérdés, akkor én tudom a választ. A 42/B házszám helyes, egészen konkrétan Budapesten, a Svábhegyen, a Mátyás Király úton van. Google Maps Steet View-n akadtam rá, mert én is kíváncsi voltam rá. Érdekesség, hogy a 16. (Bújócska című) részben a Pintér Ilonát alakító Román Judit szerepe szerint Romhegyi utat említ, ami persze kitalált utcanév, valószínűleg pont azért, hogy ne menjenek oda kíváncsiskodni a rajongók. Sok hasonló ilyen volt a sorozatban, pl. Kecskésharkány, ahol Piri szülei élnek egy nem létező magyar település, vagy a sorozatbeli Légyott Presszó címét Balla Iván egy telefonbeszélgetés alkalmával (Pirinek szeretne rózsacsokrot küldeni) Hídvégi utcaként adja meg, ilyen sincs Budapesten. De ez csak a ház, egyébként a belső jeleneteket valószínűleg stúdióban berendezett helységekben forgatták. 2003-2004-ben amikor a sorozatot forgatták, az RTL Klubnak a Campona bevásárlóközpont mellett volt stúdiója (bár azt hiszem még ma is ott van), a Barátok Közt jeleneteire is ott vannak berendezve a díszletek. És ez ezért is valószínű, mivel a Szeress Most sorozatot is a Barátok Közt producere Kalamár Tamás készítette. Vadászom a többi házat is, Péterfyék házát, balatoni nyaralóját, meg kb. mindent, ahol forgathattak. Bár ez utóbbi valószínűleg Budapesten van és ott vették fel a hozzá tartozó külső jeleneteket. Ezt onnan tudom, hogy az egyik külső jelenetben amikor Péterfy Erik érkezik autójával a ház elé, akkor olyan, mintha a háttérben lévő hegyen a Hármashatárhegyi ORFK torony lenne. Nem hiszem, hogy a Badacsony tetején lenne hasonló épület. Pintérék nyaralója a Balaton parton viszont megvan, Balatonszepezden található, azt az utcát (Halász utca) a Google Maps Street View autója nem fényképezte le, viszont eladó ingatlanként megtaláltam. Elég sokmindent tudok a sorozatról, ha bármi érdekel, írj nyugodtan, lehet, hogy tudok segíteni :D
2014. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 jozsi9308 válasza:
Közben megtaláltam a Péterfy család házát is. Budapest, Adyliget, Rézsü utca 33. Autópályás jelenetet nem egyszer vettek fel az M3-as autópálya Hungaroring lehajtójánál lévő Ring pihenőhelyen. Érdekes, hogy a forgatás ideje alatt én magam is megfordultam mind Budapesten, mind pedig az autópálya ezen pontján, de akkor épp nem voltak ott :-)
2014. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
És Balla Iván háza nem tudod hol van ?
2015. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Konrádék háza valóban a XII. kerületben, a Mátyás király úton van:

[link]


A Pintér-lakás pedig a XIII. kerületi Újlipótvárosban, a Herzen utcában:

[link]

2016. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 jozsi9308 válasza:

De bizony tudom Balla Ivánét is. Ez a Csejtei utcában van:

[link]

2016. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 jozsi9308 válasza:
Nem volt egyszerű megtalálni, de sikerült. És köszönet az előttem szólónak az első két pontos térképadatért. Így tettem ki én is, hogy könnyebb legyen :)
2016. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
és a Légyott Presszó?
2017. júl. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
MOlnár Gábor háza? illetve Piri háza később ahol Alexa meg Tibor lakik hol van?
2017. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!