Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek van iwiw-je, kérhetnék...

Akinek van iwiw-je, kérhetnék tőle egy szívességet?

Figyelt kérdés
Mondták, hogy állítólag valaki csinált egy lejárató adatlapot rólam. Én nem vagyok fent iwiw-en, de aki fent van, megtenné nekem, hogy ír moderátornak, vagy adminnak, hogy törölje le ezt az adatlapot? Ha igen, akkor írj privátot, és megmondom a nevem.
2009. okt. 19. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsönek azt kellene biztosra tudnod hogy létezik-e.Vagyis te is láttad a sáját szemeddel hogy igen az rolad szol.

Mert ha csak ugy hallotad és nem láttad akkor nem biztos. Amugx szerintem te is irhatsz nekik nem kell másnak.Mert azt szerintem ugy se intéznék el.Szal saját magad csináld meg.

2009. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de én nem vagyok fent iwiw-en!


igen, láttam!

2009. okt. 19. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ismerősöd aki írna nekik?Vagy miért nem segítenek neked?Ha nagyon nincs senki írhatok nekik,bár nem tudom mi van ilyenkor,hova kell írni, de majd rájövök.Írhatsz p-t.
2009. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
törd föl!!
2009. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!