Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet eltérítettek a Marslakók?

Lehet eltérítettek a Marslakók?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka felkeltem az ágyamba, és azt éreztem, hogy le kell mennem sürgősen a konyhába. Ahogy mentem lefele a lépcsőn egyre jobban éreztem, hogy lekell mennem, majd mikor a nappalinkba voltam, már tudtam, hogy a konyhába vannak.

A következő pillanatban a kanapénkon ébredtem fel. Három órával nem tudok elszámolni.


Lehet eltérítettek?


2009. okt. 18. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
:D Igen , és nem is. Több hihetöbb oka is lehet , de ha valóban UFó tevékenység részese lettél volna , tökre cserélnék veled , mert ha egyszer megtették veled , máskor is megtehetik :D
2009. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Volt már ilyen kérdés, és részletesen elemeztük.

Létezik ilyen lelkiállapot, nem kell hozzá marslakó.

2009. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem lehetséges. De ne aggódj, nem akarnak rosszat.
2009. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Vannak dolgok h nem emlékszünk az álmunkra v h mit csináltunk az éjjel.

Sztem te félálomban voltál, mikor lementél. Majd szépen lefeküdtél a kanapéra s elaludtál. Ennyi az egész.

Inkább örülj h nem a Marson ébredtél...

2009. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Pontosan, ahogyan az utolsó mondja. Alvás közben agyunknak a logikus összefüggéseket kereső része pihen, ezért álmodunk annyi hülyeséget. Viszont ez az állapot nem az elalvás pillanatában kezdődik, van egy olyan köztes állapot, amikor még/már nem alszunk, de már/még nem vagyunk logikusak. Éjszaka felébredve, vagy nagy mértékű fáradtság esetén fordulhat elő ez a félig alvó, félig álomszerű állapot, amikor olyan, mintha ébren lennénk, de agyunk nem igazán tud különbséget tenni az álom és valóság között. Ennek az állapotnak a másik jellemzője az időérzék teljes elveszítése. Legtöbb ember képtelen utólag megmondani, hogy adott dolgot 15 percig vagy 3 másodpercig csinált.


Egyszerűen felébredtél, de nem eléggé, még az álombéli érzelmek domináltak ("érzem őket", "tudom, hogy ott vannak"), aztán meg egyszerűen visszaaludtál, csak épp máshová feküdtél le.:)

2009. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi, elírtam: ... félig éber, félig álomszerű állapot...
2009. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért: Nekem ez nappal szokott lenni, amikor ébren vagyok (elvileg :O ). Nézek ki a fejemből az asztalnál ülve és egyszer csak már a nappaliban vagyok vagy a szobámban, nem emlékszem, hogy hogy kerültem oda, az "útra" sem. Ilyenkor megkérdezem a többieket, hogy "anyu! én most bejöttem a nappaliba?" a válasz mindíg az, hogy igen, én meg sosem értek semmit. Elég szar érzés.
2009. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
61%

Szerintem egy túl valószerű álomnak voltűl a részese. Csak álmodtad, hogy lementél a konyhába.

De van több magyarázat is. Lehet, hogy felébredtél testileg, de agyilag még nem teljesen, lementél a konyhába, majd vissza a szobádba, csak utóbbira már nem emlékszel. A késztetés meg, hogy le kell menned, valami álomfoszlányból maradt meg. Vannak az alvásnak olyan fázisai, melyekből hirtelen felkelve az ember fura dolgokat tapasztal: pl. nem tudja hol van, késztetést érez valamire, de utána erre nem igazán emlékszik, érzékelési zavarai vannak, stb.

Nem kell egyből UFÓra gondolni, csak mert valami furcsaság történt. Hidd el, a pszichológiában nem ismeretlen ez a dolog, csak mivel nem mindennapos, sokan megijednek, hogy biztos valami természetfeletti lehet.

Azt a három órát meg nyugodtan számold el, min t alvást! :-) Te magad mondtad, hogy a kanapén ÉBREDTÉL, tehát előtte aludtál.

2009. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Lehet, hogy eltérítettek, de ne aggódj emiatt. Ha nagyon akarod tudni, valaki vigyen le mély tudatszintre (hipnózisszerűen) és tegyen föl kérdéseket, vagy csak te magad elalvás előtt vagy ébredéskor próbálj meg emlékezni.

Lehet, hogy nem sikerül. Ha félsz, kapcsolj be egy mozgásérzékelős kamerát, vagy ne aludj egyedül.

2009. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Új fejlemények. Tegnap délben megjelent öt párhuzamos karmolásnyom a bal alkaromon. Megmutattam egy orvosnak, és azt mondta, hogy nem komoly, de nem tudja milyen állat lehet.


Én nem lehettem, mert karom volt és nem köröm.

2009. okt. 19. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!