Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha szétállnak a füleim mitcsin...

Ha szétállnak a füleim mitcsináljak velük? Eléggé zavaró tud lenni. Szeretném ha befelé "kanyarodnának"

Figyelt kérdés

#fül #ember #test #emberi test #fülporc #cimpa #szmetria #egyenesbe hozás
2013. júl. 6. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyhogy befelé kanyarodnának? Talán inkább a fejedhez simulnának, nem? Nekem is ez volt a bajom. Évekig szenvedtem az elálló füleim miatt, sokat csúfoltak. 3 éve rászántam magamat a fülplasztikára. Azóta minden OK! Ha gondolod írj, megpróbálok segíteni, amiben csak tudok.
2013. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló:

A fülplasztika dologgal nem értek egyet. Tehát te azért feküdtél kés alá, hogy néhány idióta ember elvárásainak megfelelj? Rosszul tetted. Sajnos ez a baj a legtöbb plasztikai műtéttel, hogy vagy azért csináltatják őket, mert valakinek kóros önértékelési zavara van, vagy pedig azért, mert az illetőt úgymond "csúfolják". Úgy vélem, egyik esetben sem szünteti meg a valódi problémát a műtét! (Ezt nem azért mondtam, hogy megbántsalak, csak segíteni szerettem volna.)


Kérdező:

Feltételezem, hogy lány vagy.

Szerintem ne plasztikáztass, fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Tudom miről beszélek, mert nekem meg egy elég csúnya bőrbetegségem van, de megtanultam együtt élni vele. A te problémád ráadásul sokkal kisebb, mint az enyém. Hidd el, valójában nagyon szexi dolog az elálló fül, és ha valaki ezért szekál, vagy egy férfi ezért nem akar járni veled, akkor hagyd az illetőt a francba, mert egy ostoba barom az illető.

2013. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves előző válaszoló! A példám azt mutatja, hogy igenis megoldja a problémát a fülplasztika. Csak én és a hozzám hasonló helyzetben lévők tudják, mit jelent az, amikor valakiből bohócot csinálnak, és állandóan bántják a fülei miatt. A teljes gyermek- és tinédzserkoromat tönkre tették ezzel. Fülplasztika után mindez megszűnt. Érted? MEGSZŰNT! Azóta nem csúfolnak, és minden rendben van.


Ezzel együtt én senkit nem akarok rábeszélni a plasztikára, mert ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Csak leírtam, hogy nekem megoldást jelentett.

2013. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!