Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kissé elkezdtem költekezni...

Egy kissé elkezdtem költekezni, hogyan szokjak le erről?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és egy kissé elkezdtem költekezni ilyen számítógépes meg airsoft dolgok felé...
2008. jún. 24. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor van pénzed, oszd el előre, s tedd bele borítékokba, majd ragaszd le. Acélozd meg az akaratod - ha kell, kérd anyukád segítségét -, hogy előre ne bonthass fel egy borítékot se. Ha van sok spórolt pénzed, amit nem szeretnél eltékozolni, kösd le bankban, futamidőre.
2008. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok kösz az utobbit választom:)
2008. jún. 24. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Énis igy vagyok, és nem bánom, mert a zsebpénzemböl olyan dolgokat kellene venni amiket szeretsz, szoval... tulzásokba ne ess, például olyat ne vegyél amit nem használsz, de ha biztos vagy benne hogy sok ideig hasznát fogod venni, szerintem vegyed meg :P
2009. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!