Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális ez az ember?

Normális ez az ember?

Figyelt kérdés
Van egy "barátnőm" aki amíg suli volt minden nap vett magának egy kétliteres energiaitalt, és persze mindig el is fogyott nap végére, amikor én azt mondtam hogy nem kérek az energia italából mert nem akarok hamar meghalni, akkor kinevetett. meg amikor szóba hoztam hogy én egészségesen szeretnék élni akkor is kinevetett, de nem ilyen halk kis nevetgélés volt hanem jó hangosan meg hozzátette hogy "fuu egészségesen akar élni" hozzáteszem 16 éves és ilyen éretlenül gondolkodik. vagy 10 pasival le feküdt már de ki tudja még hánnyal, meg nem beszélve egyéb dolgokról... olyanokat mond hogy ő simán bevállalná hogy k..va ként dolgozzon idézem: "legalább lenne egy jó éjszakám, meg pénzem is" ja persze volt kitől tanulnia mert a nővére az volt régen :) neki ez a viselkedés persze természetes, mert ebbe nőtt bele. mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne hogy a buli közepén xy-t le...ja, vagy majdnem megb...ák egy hb-ban mindenki szeme láttára. igen volt ilyenekre példa. olyanokkal büszkélkedik amiket én még magam előtt is szégyellnék. azt mondták rá hogy r.banc és rájött a sírógörcs, mintha ő lenne a szent szűz lány. előttünk meg a pasija előtt ilyeneket vállal hogy "úúúh csúszik ki a tamponom menjünk már wcre" nem tudja mi a különbség Ausztria meg Ausztrália között, és ez az ember mondta egyszer rám hogy "semmirevaló" vagyok. most bennem van a hiba???!

2013. júl. 5. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Selejt, ne barátkozz ilyenekkel, látszik, hogy te értelmesebb vagy.
2013. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!