Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ily...

Veletek is volt már ily üzenetek a facebook- tol?

Figyelt kérdés

Röviden 7 napig le vagy tílltva miret is mert sokan jellez hogy nem ismernek mert is mert nics porfilkepem. Én most ilyenert nem fogok felrakni porfilt.


De egyáltán szereintek ami tizen evese lányoknak egyálltál van fogalmuk róla ez a facebook meni veszelyekel jár hát nem ugy láttom ök meg csak rakják fel magukrol kepet bikinis kacsa sportos kacsa meg egyebek.


Amugy en azert nem rako fel porifilt mert nekem alapbol kacsa szám van is akor irogtánk hogy a teremszetes kacsa száj meg pothaju én egyálltalán nem tehetek róla hogy igy nezek ki na (bocs a helyes irásert) Ui.ja is nics pothajam csak az eredti hajam ugy nézki meg amugy az egesz arcom ugy nezeki mintha meg lénnek pelztikáztva mint egy rosszúl sikerül Barbie baba. ( megegyszer bocs a helyes írásert)


2013. júl. 3. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:

azt az üzenetet azért kaptad, mert bejelöltél embereket és aránylag sokan nyomtak rá, hogy nem ismernek... ebben rájátszik a kép hiánya, valóban

de feltenni egy képet, amin beazonosítható vagy nem ugyanaz, mint széttárt lábakkal nyáladzani 3 albumon keresztül:D


úgy nézel ki, ahogy kinézel... a kép célja az, hogy be lehessen azonosítani azt, hogy kié a profil... létezik olyan képkészítési technika, ahol az alanyon van normális mennyiségű ruha, és úgy néz ki, mint ahogy általában... sőt.. lehet nagy titok, de ez is a fényképezés és a profilkép célja:D


ne gondolkodj szélsőségekben! nem a "mindent vagy semmit" elv uralkodik a dolog felett... tolj fel egy normális képet, rakd ki a lakhelyedet és a születési dátumodat és annyi... tökéletesen felismerhető leszel, és akkor nem utasítanak el azok, akik tényleg ismernek

2013. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!