Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Helllo 14 éves lány vagyok....

Helllo 14 éves lány vagyok. Fotózgatok, de mindenki kritikát ad arról, hogy túl későn kezdtem el. Mit tegyek? Hagyjam abba, vagy ne?

Figyelt kérdés

tájakat, és állatokat fotózok, meg ritkán embereket.

sos bárki


dert


2013. júl. 2. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd abba. Nem kezdted későn. Ez nem balett, vagy hasonló. Igazán ha melózol majd lesz jobb, hiszen lesz pénzed komolyabb gépre obikra. Folytasd, sok sikert, főleg ha ez érdekel. Ne törődja másokkal.
2013. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne abbahagyni?

Egyébként meg nem értem, mi az, hogy túl későn. 14 éves vagy...

A fotós iskolába (pl. Práter utcai) érettségi után lehet menni...

2013. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is 14éves korom körül kezdtem el fényképezni.

Nagy fotós nem lett belőlem, a fényképeim művészeti értéke nulla. Azonban fél-egy év tanulás után érdekes, többnyire esztétikailag szép képeket tudok készíteni.

Ne hagyd abba! A fényképezés nagyon jó hobbi. Folyamatosan tanulj, gyakorolj. A weben rengeteg hasznos, kezdő illetve haladó fotósoknak szóló cikk van.

2013. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Marhaság, hogy későn kezdted. Ha szereted, csináld.

Tanulj, olvass, kérj kritikát a képeidről a tapasztaltabbaktól, tanulj, és tanulj még többet.

2013. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majdnem húsz évesen kezdtem fotózni, most kb. öt évvel később közép-felsőkategóriába sorolható főállású esküvőfotós vagyok. Nem a kor számít, hanem, hogy van-e benned elég kitartás, tehetség és hajlandó vagy-e időt és pénzt nem sajnálva fejlődni és fejleszteni. Ha igen, akkor nem lesz könnyű dolgod, amíg a többiek nyaranta buliznak/nyaralnak, Te dolgozni fogsz és kb. bármilyen munkát elvállalsz amiből felszerelést vehetsz és mivel a felszerelés NAGYON drága ez elég sokáig így lesz, közben pedig fotózol, fejlődsz és látod, hogy van értelme. Sokan lesznek akik nem hisznek majd benned, akik lebeszélnek róla mint most is, de ha ezt akarod csinálni és néhány hozzáértő is azt javasolja, hogy folytasd mert van benned valami, akkor ne hagyd magad és csináld végig. Nekem sem volt könnyű, először egyetem, aztán OKJ-s suli mellett, de így visszagondolva, most, hogy kezd beindulni a dolog, azt kell mondanom, hogy megérte.


Ha pedig félúton feladod, akkor is elmondhatod, hogy megpróbáltad és egy azért megmarad neked:

a tudás amit megszereztél, azt már senki sem veheti el tőled.

2013. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!