Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereted a szelet? A mostani...

Szereted a szelet? A mostani időt? Az furcsa hogy én az ilyent szeretem?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam itt egy kérdésen, és rajöttem hogy a barátaim is egész nam arról beszéltek hogy leálhatna a szél, én is fázom meg minden de én valahogy élvezem azt hogy kint hideg van és fúj a szél, azt hogy esténként jól be kell takaródzni, nem pedig olyan meleg van hogy nem birok elaludni klima nélkül...... Ti hogy vagytok vele?
2009. okt. 14. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, de én is igy vagyok ezzel 100% osan egyetértek.

Csak ráadásul én még nem is szoktam fázni, mikor mások már kabátot vesznek...


16F

2009. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én sem utálom ezt az időt, de ha nem kéne suliba járni akkor kifejezetten imádnám.. ülnék a meleg szobába innám a meleg teámat, és a barátommal lennék, de így rossz hogy reggel 5kor kelés meg lehet fagyni satöbbi.. főleg h ez az idő engem álmosít :D
2009. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szobából bárki szeretheti..te sem szeretnéd ha ilyen sz*r időben kellene vasat pakolni a sárban esőben átázva és mosoógépeket, hűtőket cipelni emeleteket, utána pedig másnap vígan menni suliba..azt hiszem joggal mondhatom hogy nem szeretem az ilyen időt...
2009. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne ennyire hideg, én is szeretném az időt. Ha pár fokkal melegebb lenne, akkor számomra tökély lenne ez az időjárás.:))
2009. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!