Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes BlackBerryt venni?

Érdemes BlackBerryt venni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy inkább BlackBerryt vegyek vagy bármilyen más

érintőképernyős telefont. Tudtok segíteni?



2013. jún. 26. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
black berry olyan mint az ifon. csak a rajtalévő matrica miatt 2-300.000 firont. egyik simerősömmel már sokszor lefeküdtem és mikor reggel felkeltünk akkor néha beszélgetés közben szóba került és azt mondta hogy nem jó telefon. az ifon az meg förtelem. alig veszi be néha az érintőképernyő a parancsot 1 idő után sárga lesz a kép kopik szóval úgy kaki az egész ahogy van. sonyt se érdemes venni mert 1 másik ismerősömnek sony playe van vagy mi de hiába az is 80.000 lassú folyton lefagy nem lehet vele hívni szóval sony-t se érdemes venni. nokia na az is más dimenzió. a michrosoft még gépre se tudta rendesen megcsinálni az operációs rendszert de már telefonra is csinálja. az lg jó telefon csak kicsit drága. a samsung az egyik legjobb telefon. az enyém az alsó kategória alján van de így is nagyon jó telefon(galaxy y) nincs vele sok bajom csak néha azt írja a t-mobile helyett hogy csak segélyhívás indítható. és mivel olcsó telefon (mármint az enyém) ezért kicsi a proci és lassú de jó telefon. a huaveii vagy mi. az hááát. nem tudom. apámnak olyan van. az enyém azért mondható rossznak mert bár 20000 körül van apámé szintén de van közte több mint 1 év ami alatt sokat fejlőődtek a telefonok. szóval az lg drága de jó(van rajta előlapi kamera és vaku a samsungba nincs) a huaveii olcsó de viszonylag jó a samsung meg a drága nagyon de viszont jó is.
2013. jún. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. jún. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!