Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megakadályozni a...

Hogyan lehet megakadályozni a szerelmet?

Figyelt kérdés
Életemben egyszer voltam szerelmes. Reménytelenül. Azóta volt pár kapcsolatom, de senkit sem tudtam igazán megszeretni. Azt hittem(?), őt elfelejtettem teljesen, de az utóbbi napokban mintha megint éledezne bennem valami. Legszívesebben már délután hatkor lefeküdnék, hogy órákon keresztül zavartalanul ábrándozhassak - róla. Mindenről eszembe jut... De én ezt nem akarom. Nem akarok megint hónapokat szenvedni. Ne mondjátok, hogy próbálkozzam nála, mert egész biztosan reménytelen, 100%.
2009. okt. 13. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy.Ez van
2009. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem írtad h hány éves vagy. am mindenki volt reménytelenül szerelmes én spec. többször is :)... am miért olyan reménytelen?
2009. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Ő a saját neméhez vonzódik... Így ugye kizárt, hogy velem legyen.
2009. okt. 13. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez biztos? ha nem akkor próbálkozz be nála és derítsd ki
2009. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bennem is voltak ilyen fellángolások.

De egyszer úgy is "kialszik". Legalább is, már nem fogsz szenvedni.

Velem nem rég volt ilyen. Ez az ábrándozós dolog nekem is ismerős.:)

Még mindig tetszik nekem az illető, és feltett szándékom, hogy majd 1x meghódítom, de már arra is kevés esélyem van, hogy találkozzak vele.

Viszont a remény hal meg utoljára.;)

Már tudok úgy gondolni arra a személyre, anélkül, hogy szenvedjek.

Majd neked is elmúlik magától, de amíg ez nem történt meg, addig biztos, hogy rettenetesen fogod magad érezni, és az a szörnyű, hogy nem tehetsz ellene semmit.

2009. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, egészen biztosan reménytelen. Egy éjszaka talán még menne nála, kissé ittasan, de megalázni nem akarom! Meg hát, nekem nem is arra kell...

Hát, ez nem túl biztató. De azt hiszem, küzdeni ellene felesleges, igaz? Hát... majd túl leszek rajta akkor.

Köszi!

2009. okt. 13. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!