Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most a tudomány-fejűek ott...

Most a tudomány-fejűek ott ülnek a gép előtt és várják a kérdéseket?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 06:01
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Igen. A kérdés-fejűek meg ott ülnek, és kérdeznek.
2009. okt. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Amikor a kérdést feltetted, a válasz még NEM volt, akkor még aludtam. Most benéztem, a válasz tehát a jelen pillanatra nézve IGEN. Később elmegyek dolgomra, így a válasz megint NEM lesz.
2009. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként valahogy úgy, de ez még semmi, tudnék én neked sokkal durvább "szakmai" fórumot is említeni, ahol tényleg az megy, hog ypár (5-6) agyonképzett de leginkább nagyarcú idióta osztogatja az észt, ehhez képest értelmes tanácsot még nem láttam.
2009. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
74%
anyááá ez mekkora kérdés már:D:D:D:D:D::D:D aztarohadt ez baromijó de sosem jutott volna eszembe hogy megkérdezzem :D:D:D:D komolyan gratula, feldobtad a napomat is pluszban szal köszi :D:D
2009. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, van néhány ember, aki sűrűn idenéz, hogy tudjon válaszolni a kérdésekre.


(Megjegyzés: a kérdésed alapján elképzeltem a TE fejedet is... nos: tudománynak ott se híre, se hamva!

Ugyanis akkor nem így állnál hozzá.)

2009. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, hogy hányan veszik magukra.
2009. okt. 13. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!