Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megnézitek a blogomat, hogy...

Megnézitek a blogomat, hogy mi a véleményetek róla? Tanulni szeretnék a hibáimból, hogy még jobb legyen.

Figyelt kérdés
Most kezdtem el irni : [link] A külföldi utazásomról "fog "szólni.

2013. jún. 19. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
az írással semmi gond nincs, nekem inkább a kinézetével van a bajom. Valamit változtatni kellene rajta, hogy szebb legyen
2013. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából érdektelen, mert ismerőseiden kívül kevés embert fog ez érdekelni. Ebből kifolyólag pedig felesleges tetézni.
2013. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utálom a blogspotot, szerintem G-portálon kellene megcsinálnod... :)
2013. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elkezdtem olvasni, és pár mondat után lehangolt a sok idétlen jelzések.. ezekre gondoltam.

:) :3 xdd :33 stb.. Ezeket a jelzéseket hanyagold. Borzalmasan idegesítő, és az olvasó nem biztos hogy viccesnek találja amit írsz. Hagyd meg a vigyorgást az olvasónak.

Ha úgy döntesz, hogy írni fogsz, akkor legyen érdekes, mert a semmit mondó, lényegtelen dolgokat hamar megunják az emberek. De írok jó dolgot is a blogodról. Tetszik hogy a képek jól vannak elkészítve. Tudom, hogy nem te készítetted, de jó képet tettél fel. Törekedj arra, hogyha képeket raksz fel, akkor szép, élvezhető képek legyenek. Vagyis ne legyen homályos, elmosódott, aprócska. Mindenki szeret fényképeket nézegetni, de csak ha jók. Teszik, hogy a blog hátterét nem bonyolítottad ezerféle színekkel. A fehér háttér kék betűkkel nagyon jó. Látható, olvasható. Sokan itt követik el az első nagy hibát, hogy sötét háttérhez sötét betűszínt választanak, és az olvasó szeme kiugrik az erőlködéstől, hogy olvasni tudjon. Te jól csináltad.

Egy jó tanács. Én olvasóként szeretem tudni, hogy kiről vagy miről olvasok. Hollandiát ismerem (volt alkalmam elmenni oda) de sosem hallottam Enschede városáról. Nem árt egy rövidke bevezető magáról a városról. Talán te is írhatnál a sok vigyorgó jel helyett egy kis város történetet.

2013. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszonom ma igyekszek kijavitani es a G portalt is megnezem... :) de varom meg a velemenyeket !
2013. jún. 19. 12:45
 6/9 anonim válasza:
Nagyon csúnya a kinézete.
2013. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oke valtoztatok , ujat kezdek mas blog oldalon:)
2013. jún. 22. 16:28
 8/9 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik, én szívesen olvasgatnám.


És érdekelne sok minden. Pl. hogy kerültél oda, mit csinálsz ott, milyen érdekességekkel találkozol...


Várom a folytatást!

2013. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
itt az új blog, ez lett belőle ha érdekel akkor beleolvashatsz:) [link] sok videóval és persze néhány nap múva már Hollandiából:)
2013. júl. 5. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!