Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jó ausztriai munkakeres...

Tudtok jó ausztriai munkakereső oldalt?

Figyelt kérdés
Ausztriába szeretnék menni párommal hotelbe dolgozni. Nem tudtok, valami jó oldalt ahol lehet munkákat vadászni? Vagy ha valaki ismer valakit akinél lehet jelentkezni, és megírja azt is nagyon megköszönném. Szobalánynak, szobafiúnak, mosogatónak, konyhai kisegítőnek mennénk ki.

2013. jún. 17. 17:51
 1/2 anonim válasza:
Hali! Sok van, de így is nagyon nehéz. Én legtöbbször a Google keresőbe beírom, hogy "zimmermädchen in Österreich' vagy azt írsz be, amit keresel, a lényeg az, hogy német nyelven legyen beírva a munka megnevezése, és akkor a külföldi hirdetéseket dobja fel. És tényleg feldob egy csomót. Az "oldal lefordítása" funkcióval magyarul olvashatod el a hirdetés szövegét. Ez nagy segítség annak, aki nem perfekt németből. Ott megtalálod a GigaJobs, a Hogasjobs, a Gastrojobs, stb. rendszerek által feltett hirdetéseket. Ha van szakmátok, akkor talán könnyebb. Én március óta keresgélek, de nekem nincs szakmám.... Sok sikert! É
2013. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!