Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha nőgyógyász...

Mit szólnál ha nőgyógyász lenne a férjed?

Figyelt kérdés

Végülis jó lenne mert ha bármi bajos van hozzá fordulhatsz, de azért mégiscsak más nőkben turkál. Jó oké ez a munkája de én azért kicsit furán érezném magam...

TI??


2009. okt. 10. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a munkája és ennyi,el kell vonatkoztatni a többitől!
2009. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Hogy tudd: a nőgyógyász sohasem vizsgálja meg a saját feleségét és nem is szül nála. Ezt minden esetben egy megbízható kollegájára bízza. Egyébként nem örülnék, ha nőgyógyász lenne a férjem. 100 %-ban hűségest még nem hallottam. Nagy a kísértés.
2009. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Biztos megkérdezném miért váladsztotta ezt a szakmát, aztán ha valami értelmes választ ad (pl. anyukája valamilyen nőgyógyászati betegségben halt meg, ezért lett nőgyógyász), Akkor onnantól kedve semmi probléma.Ez is csak egy munka.
2009. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem tudtam hogy a saját feleségét nem vizsgálhatja meg.. de amúgy mért nem?? :)
2009. okt. 10. 14:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván nem a házasságunk alatt űzte ezt az ipart sunyiban és véletlenűl kiderült a dolog.

Egy nő, már házasság előtt is ismeri a kiválasztottja szakmáját és ha nem zavarja, akkor miért is ne? Ugyan olyan orvos, mint bármelyik másik. Rengeteg nő dolgozik urológián és róluk mégse keringenek mindenhol efféle kérdések.

2009. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Urológiára nők is járnak, mert az a hólyaggyulladással foglalkozik.


[link]

2009. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én örülnék. Annyi pénzt keresne havonta, hogy annyit még életemben nem láttam egybe. :D
2009. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már hasonló kérdés, és jó válaszok születtek.
2009. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Tudom, hogy nők is járnak, ott dolgozom... -.-

De férfiak is.

És nők is, mint pl én, nem ritkán látják vagy tapintják a férfiak nemi szervét mégsem féltékeny rájuk a párjuk és nem tesznek fel e fajta kérdéseket róluk.

14:22-es voltam

2009. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jaj nehogy félreértsétek... nekem nem nőgyógyász a férjem...sőt még férjem sincs 16 vagyok xD Csakúgy érdekel mások mit gondolnak :D
2009. okt. 10. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!