Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hajhullás és...

Mit tegyek hajhullás és hajtöredezés ellen?

Figyelt kérdés
Minden nap vasalom a hajamat, és így hamar tönkre ment.Már nagyon hullik és töredezik, nem akarok kopasz lenni XD.Ti milyen vitaminokat ajánlotok hajhullás ellen? Na és az eltöredezett hajammal mit kezdjek, vágassam le?
2013. jún. 13. 10:00
 1/2 anonim válasza:
Mindenképpen vágasd le legalább a töréseket belőle, hiszen így kb. magától letörnek a hajvégeid, és a végeredmény ugyan az lesz az idő elteltével, mintha fodrász vágta volna, csak így szálkás és törött marad a vége. Ha levágattad, mindenképpen próbáld csökkenteni a hajvasalások számát. Hacsak nem gyűrűsen göndör a hajad, nem hiszem, hogy másnapra annyira begöndörödik hogy megint ki kelljen vasalni szögegyenesre... Tudod, régebben én is minden nap vasaltam, aztán hatalmas törések lettek a hajamban, és szörnyen hullani kezdett. Akkor eldöntöttem, hogy elmegyek fodrászhoz, és teszek ellene. Le is vágattam belőle pár centit, és letettem a hajvasalót. Összefontam, összecopfoztam, vagy beszárítottam a hajamat, és mellőztem a hajvasalót, közben pedig Biovanne szépségvitamint szedtem, és Gliss Kur-os hajpakolással illetve különböző olajokkal ápolgattam a végeit. Így rendbe jött.
2013. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ludmill@ válasza:
2013. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!