Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet bakugan játékot...

Hol lehet bakugan játékot venni? Csak nagy dobozos játékot láttam, ami kb.9-10. 000, -Ft-ba kerül. Lehet kapni egyesével is a kis golyókat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem tudtam segíteni!!!!

2009. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nagy segítség volt!!!
2009. okt. 16. 07:19
 3/8 anonim válasza:
De Auchanban is vannak olcsón! Mi ott vettünk!
2009. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Különben a vaterán csak hamisítottak vannak amiknek kijön a mágnes az aljából...P én csak toom me ott vettem egyet..
2009. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, azóta én is rendeltem a Vaterán és tényleg kijön a mágnes belőle. De a kisfiamnak ez is nagyon tetszett, most meg már nem is játszik vele. Tehát bőven elég volt a hamisítvány is.
2009. nov. 30. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:

a hamisítvány ROSSZ! én az összes hamisat eladtam. kell a

fenének. az eredeti sokkal jobb.

2010. jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen ez igaz. Nekem is van Bakuganom de egy szem hamis sincs. vagyis próbának vettem hamist de azt neki adtam unokaöcsémnek. Az eredeti nyújt csak igazi játékélményt és sztem már szánalmas az ha egy Bakugant úgy hamisítanak h még a jelek sincsenek normálisan rajta és h 2 centivel naobbak v hogy hupililák...-_-"
2010. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet egyesével kapni az Auchanba + 2 kártya is jár hozzá
2011. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!