Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az interneten hol tudok...

Az interneten hol tudok minőségi egyedi pólót csináltatni?

Figyelt kérdés
Egyik haverommal akarunk egy hasonló pólót készítettni. Az interneten melyik oldalt ajánljátok ahol minőségi pólókat nyomtatnak, akár PhotoShop terv alapján is?
2009. okt. 6. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyetek pólóra vasalható papírt. kb 2300 ft egy csomag és 10 db van benne. office depotban meg nagyobb papírboltokban lehet kapni.
2009. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és csak annyi hogy a mintát megfordítod a gépen a tükörképére kinyomtatod kivágod, rávasalod a pólóra és ennyi
2009. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát, valami komolyabbra gondoltam :P
2009. okt. 7. 16:36
 4/6 A kérdező kommentje:
ha tudtuk valami holnapot adni akkor az remek lenne
2009. okt. 7. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nem elég komoly? :D ráadásul bárhova teheted, és te csinálod... jóvan tom nem férfimunka a vasalás de ez most nemolyan :D nah mindegy, netes oldalt nem tudok, viszont tescoban, coraban szoktak tudni neked nyomtatni a pólóra, ha viszel nekik vmit pendrive-on, azt hiszem
2009. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
találtam egy oldalt: poloteria.hu
2009. okt. 9. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!