Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs valakinek valami ötlete...

Nincs valakinek valami ötlete az egri vár makettjének elkészítéséhez?

Figyelt kérdés

Találtam egy korabeli alaprajzot,de ezzel nem sokra megyek,komplett makett-képet pedig nem találtam:S

[link]


2009. okt. 5. 16:16
 1/1 anonim válasza:

Tyűű, nagy fába vágtad a fejszéd D

Alaprajz az ténylegesen kevés.

Biztos hogy építeni akarsz? Ez elfoglalhat egy egész szobát ha 1cm/méter arányban építed... lehet kisebben is de előfordulhatnak olyan részletek melyek nem lesznek kivitelezhetők... ha komolyan/pontosan gondolod, akkor lehet útra kelni egy jókora fényképezőmasinával, és végigfotózni a várat, nem mondom, de ajánlom a mérőszalag jelenlétét ha mérni is akarsz, mert nem biztos hogy a tervrajzon lévő számadat az pontos... onnan tudom, hogy mértem már, meg fotóztam is rengeteget egy valamiről, de ha csak tervrajz alapján csinálom úgy el lett volna cseszve hogy csak na xd.

2010. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!