Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves kor alatt tényleg...

14 éves kor alatt tényleg ingyenes az első személyi igazolvány?

Figyelt kérdés
A kisfiam 6 éves elmúlt!Most megy elsőbe.A be iratkozáshoz személyi igazolványt kell neki csináltatni.Valóban ingyenes az első személyi?Úgy tudom hogy igazolványképet is ott helyben készítenek!Az is ingyenes?

#személyi igazolvány #igazolvány #okmány #gyermek személyi igazolvány
2013. máj. 27. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ingyenes, de nem kell személyi a beiratkozáshoz. A személyi azonosítót tartalmazó kártya kell, az pedig a lakcímkártyán van rajta.
2013. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 1500ft-ba került,ilyen fiatalon nem tudom hogy kell-e fizetni,erre nem térnek ki,fényképet pedig tényleg ott csinálnak,de ostobaságnak tartom hogy már ilyen fiatal korban is kelljen csináltatni.

[link]

2013. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem lehet hogy úgy van hogy ha pl már útlevele akkor nem ingyenes ha nincs akkor pedig igen ?? van vmi ilyesmi hogy az első ilyen okmány az ingyen van .. de nem vagyok benne biztos
2013. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Illetékmentes


a 14. életévét be nem töltött polgár személyazonosító igazolványa iránti kérelme, kivéve az elveszett, megsemmisült, megrongálódott okmány cseréje esetén,

2013. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!