Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit lehet kérni egy Stihl...

Mennyit lehet kérni egy Stihl MS 170 motorfűrész esetén 1 tank benzinért bérfavágás esetén?

Figyelt kérdés
Kb 250ml a nagysága! Ha 500 ft ot kérek egy tank benzinért az sok? Kopás idő benzin......!

2013. máj. 26. 19:08
 1/4 anonim válasza:

Szerintem köbméterre vagy mázsára szoktak árat kérni.

Olyan 200-300Ft/q áron szoktak dolgozni kb.

Nekem ms 171-es van azzal egy tank benzinnel kb 8q akácot tudok feldarabolni(270ml-es a tank) Azt nem tudom a tied mennyit vág össze egy tankkal szerintem körülbelül annak alapján számold majd ki.

Tehát én olyan 1500-2000 Ft körül kérnék egy tanknyi felvágásért.De ez csak az én véleményem.

Remélem tudtam valamit segíteni.

Üdv

2013. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nomád74 válasza:
Ha 170-sed van jol kérd meg az árát mert ha azzal akarsz maszrkolni bizony hamar szétesik a kicsike
2013. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

6-7 éve kértem 1500-öt.

most 2000-et kérnék minden megkezdett tank benzinért.

De (!) a legjobb benzint és a legjobb keverékolajat használd, tehetsz a keverékbe ólompótló adalékot is, mert nem erre tervezték.

2014. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gallyazas volt a télen oda számolgattam!! De sokat segítettek! Köszi
2015. szept. 2. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!