Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy álljak le a káromkodással?

Hogy álljak le a káromkodással?

Figyelt kérdés
Új suliba kerülök és nem akarok rossz benyomást kelteni egy-egy csúnya szóval. Sajnos most 8.-ban nagyon mocskos lett a szám. :( Ráadásul egy jó suliba kerültem, ahol azért látszik ogy normális emberek között leszek:) De nem csak ezért, egyébként se szép ha telekáromkodom az egész napot (jó most túloztam) de Kérlek segítsetek! Nagyon fontos lenne:) Előre is köszönöm szépen!!!!:)
2008. jún. 18. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld kiváltani,elösször vicces lesz ,de aztán azt is elhagyod.(pl:óóóóhogyaza fűzfán fütyülő rézangyalát , a ménkőbe , a mindenségét .)találhatsz ki magadnak egy konkrét káromkodást helyetesítő szót,kifejezést,amit esetleg a barátok tudnak ,hogy miért használod (és esetleg ők is átveszik!) Nálunk ilyen volt a "nincs is ibolya" (ez egy dalocskában van és a szöveg eleje elég alpári).Mióta gyerekeim vannak minden káromkodóra rászólok (anyuékra is,de lehet az ismerős vagy bárki!)Nem kötelező úgy felnőni hogy folyton káromkodik mindenki körülöttünk!(szidják a mai fiatalokat a középkoruak meg a még idősebbek csak azt felejtik el hogy minket,meg az utánunk követklező generációt ők nevelték!
2008. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló gondom. Én azt találtam ki, hogy amikor csúnya szót mondtam, akkor a barátnőim egyből ráütöttek az ujjamra egyet :) Azóta leszoktam a csúnya szavakról :D
2008. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jó ötlet kihelyettesíteni valamire a csúnya szavakat.

Én is így csináltam!

Ilyeneket pl: A belvárgyulai hétszentségét,apucid hímtagja csúnya verziója helyett(ezt sokat használtam):apfa ebből lett ibafa majd ebből ibafai volántársaság :D

vagy ha valakire azt mondtam volna, h hülye, vagy idióta egyszerűen csak annyit mondtam: "Te MICIMACKÓ!"

Sok sikert

2008. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is mondtuk a gyerekek előtt, hogy "A manóba!", és "A macska rúgja meg!"

Aztán hazajött az oviból, és rákezdte, hogy "Bassza meg!"

Néhány azóta is megmaradt, a lófaszt helyett "Lófülét!", néha "A lovacskának a faszát!"


Ahogy manapság a médiát elnézem a "hülye", és a "szar" is szinte már szalonképes lett!


Utóirat:

"A disznó részeknél hümmögni kell:

-Csavaros a, csavaros a hümhüm fasza!"

:-)

2008. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!