Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha a...

Ti mit csinálnátok, ha a szívetek mélyén azt éreznétek, hogy az eddig barátotoknak hitt személy kihasznál titeket?

Figyelt kérdés

úgy érzem, hogy a barátnőm kihasznál engem....

mostanában csak azért ír rám, hogy kérjen tőlem egy-egy szívességet, tanácsot(fiúkkal kapcsolatban), és még csak meg sem kérdezi, hogy mi van velem/hogy vagyok/stb....

mit tehetnék?

próbáljam meg vele megbeszélni?

vagy csak én érzem úgy, hogy kihasznál?

14/L



2013. máj. 18. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
86%
Ezt mondjuk még nem olyan nagy baj. Ha nem akarsz max nem adsz neki tanácsot, vagy nem válaszolsz neki aztán majd azt mondod nem volták gépnél.Ilyen dolog nem nagy baj. Bár mondjuk innen szokott indulni hogy aztán a többi dologban is ki fog használni, de ez nem biztos. Majd ha jönnek később hogy add oda a leckét, vagy később már nem is kéri csak utasít sztán más dolgok is lehetnek. Nem biztos hogy valódi barát. Nyugodtan mondj neki nemet, ha igazi barát akkor úgy is meg fogja érteni. Ha megsértődik rád akkor meg legalább tudod hogy csak érdekből volt velad.
2013. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!