Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skype körlevelet továbbküldite...

Skype körlevelet továbbkülditek? Vagy mit tesztek?

Figyelt kérdés

[2013. május 18. 14:25] Stewe:


<<< [2013/05/18 07:53] Ez nem vicc. Élt egyszer egy kislány aki egy baleset során súlyos

sebesülést szenvedett. A szemét valamilyen oknál fogva többé

nem tudták visszatenni a helyére.Már csurgott neki szét.Aki ezt a

levelet nem külditovább annak éjjel az ágya mellett ott fog állni a

kislány és a ......kicsurgott szemgolyójából csöpögtet az ember

szájába. Ez egy igaz történet. Egy fiú akit nem nevezünk nevén

már tapasztalta.Utána komoly betegségei lettek. Ő semm hitt a

körlevelekben. De kérlek küldjétek tovább 10 embernek. Nem

akarom, hogy bajotok esse

küld tovább gyorsan!!

ha szereted az anyukádat küld el 20 embernek vagy 365 nap alatt meghal (sorry) nekem is úgy külték én nem kockáztatok....nekem is azt monták küldjem tovább

ha szereted az anyukádat küld el 20 embernek vagy 365 nap alatt meghal (sorry) nekem is úgy külték én nem kockáztatok....nekem is azt monták küldjem tovább

bocsi de nem akarok beteg lenni sem elveszteni anyámat

ne küld vissza.

Na ezt küldték ma nekem skypon most ez küldjem tovább 10 embernek f@szom kivan az ilyenekkel.Ti ha kaptatok már ilyet tovább küldtétek? Egész este ezt fogom figyelni hogy ott -e van a kiscsaj az ágyam mellett.Bocs a helyesírási hibákért de felbaxtam magam



2013. máj. 18. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
ne küld tovább, aztán dugd meg a csajt:D
2013. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó kösz a választ ,amúgy nem hiszek ilyenekbe csak abba már inkább hogy aggodok miatta ezért befogom vonzanni.
2013. máj. 18. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jelenovszki ***** válasza:
Én is megkaptam ezt a körlevelet és én tovvább küldtem, mert szeretem az anyukámat :D Am nem hiszek ebben mert, szeretek másokat ugratni :)
2015. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!