Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apró fekete pötty szerű...

Apró fekete pötty szerű valami csípett meg, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sokszor érzek csípéseket a testemet de mikor odanézek akkor nem találni semmit, azt hittem hogy csak képzelődök. De ma észrevettem egy apró kör alakú pöttyöt ami valszeg megcsípett. Mi lehet ez? Milyen rovar vagy atka ami a testen mászik és csíp?
2013. máj. 15. 23:39
 1/1 anonim válasza:
Viccen kívül....bolha. Annak idején én is bolhás lettem, nem tudom mitől kutyáról vagy valahol valami buszon egy csövestől összeszedtem de nekem az volt. Több helyen egy két csípés pár napba telt mire észrevettem mi az ha tudtam elkaptam őket dehát nehéz kiirtani őket szaporodnak mindig voltak kicsik is de 1 másfél hét alatt megoldódott azért mégse fürödtettem le a kutya bolhairtó samponjával. Szégyen vagy nem mindenki összeszedhet ilyesmit, hiába élek tisztán rendesen valamiért rám haraptak.
2013. máj. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!