Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnapra kellene! Hogyan kell...

Holnapra kellene! Hogyan kell térben ábrázolni egy virágot? Ha tudsz egy scannet tudnál küldeni?

Figyelt kérdés
Helo! Azt kaptuk rajza házinak, hogy rajzoljunk egy virágot a térben. Nekem sehogy sem megy. Próbáltam má igazi virágot lemásolni de nem sikerült. Szóval ennek van valamilyen technikája vagy csak készségtől függ. Nekem az is megfelel ha egy ceruzás rajzot találok/küldtök és azt lemásolni. De nagyon kéne, holnapra.
2009. szept. 30. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]



Nem tudom ilyenre gondoltál-e!

2009. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg ez.

2009. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt pl.

http://www.youtube.com/watch?v=xLNJD_L03bw

ez még jobb:

http://www.youtube.com/watch?v=DX3VuxCz9Ok


A lényeg, hogy a szirmok hajlanak, általában látszik valamennyi a fonák oldalukból is és kell játszani picit az árnyékkal is. Kezdd először leegyszerűsített formákkal, rakd össze halvány háromszögekből, egyenesekből vagy ellipszisekből és csak aztán finomítsd a rajzot.

2009. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm a gyors válaszokat, de nagyon. Az első két link tökéletesen megfelelt volna, csak sajnos a feladatban benne volt, hogy látszania kell a közepének, meg a takaróleveleknek is. AZ utolsó válaszolónak külön köszönöm a videót, de nem ilyenre gondoltam (bár lehet, hogy későbbi feladatnál felhasználom). Viszont találtam ott az ajánlóban egy másik videót amin egy liliom volt. Most azt fogom lerajzolni. Ha sikerült mindenképpen bescannelem :)
2009. szept. 30. 19:53
 5/10 A kérdező kommentje:

Nahát, lehet, hogy túlságosan is kételkedtem magamban. Éppen a liliom leveleit kezdtem és valahogy beugrott egy ilyen fura rózsaszín virág ami a kerítésen fut felfelé, mellesleg nagyon tetszik is nekem. Hát szedtem belőle egy keveset, és sikerült lerajzolom. Kép: ***** (nagy felbontás)


u.i.: Bocsánat, hogy nem használtam fel a válaszaitokat (így kárba veszett a munkátok) de lehet, hogy alábecsültem a fantáziámat. Még egyszer köszönöm a válaszokat, természetesen minden válaszolót felpontozok. :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. szept. 30. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:

19:02-es vagyok

Köszi! :-) És tök ügyes vagy, nem is értem, mitől estél kétségbe :-) A futónövény szerintem egy hajnalka, úgyhogy még felismerhető is lett :) Sokkal jobb, hogy magadnak találtál témát.


Ezt a How to draw sorozatot ajánlom máskorra is, pl. ha arcot kell majd rajzolnotok. További sok sikert! Rajzolni jó!

2009. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, egyébként annyira megtetszett ez a virág, hogy festeni is ezt vittem el :D
2009. okt. 1. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt írja ki hogy a fájl nem található!:(
2009. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, már letöröltem onnan. Ha kell még estig felrakom :)
2009. okt. 3. 11:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyitja meg!Ha felraknád,azt megköszönném.
2009. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!