Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A felnőttek sem különbek?

A felnőttek sem különbek?

Figyelt kérdés

Mikor gyerek voltam mindig csak azt vártam, mikor leszek már felnőtt. A gyerekek mindig veszekednek, tini korban megy a kavarás, egymás mögött beszélés, kiközösítés. És most?

Felnőtt ember létemre azt látom hogy NEM VÁLTOZOTT SEMMI. Sőt néha azt szeretném bárcsak gyerek lehetnék újra.

Felnőtt ember létükre annyi de annyi sok ember tud olyan hülyén viselkedni, lényegtelen dolgokon pörögni, áskálódni, rosszindulatoskodni, negatív lenni.

Munkahelyem a példa rá. Felnőtt 40-50 éves emberek, és nem a munka a lényeg, hanem hogyha kimegy valaki az ajtón kibeszéljük, minden rosszat elmondjuk róla. Persze amikor visszajön a képébevigyorogni. Annyira visszataszító.

Miért leszünk (lesznek) ilyenek az emberek?


2008. jún. 17. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el Eric Berne Emberi játszmák című könyvét.

A válasz benne van. :)

2008. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a könyv tényleg alapmű, én is ajánlom neked. Sok lesz benne az aha-érzés!:)
2008. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!