Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegezhetek egy olyan tanárt...

Tegezhetek egy olyan tanárt aki már engem nem tanít?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 15:53
 1/5 anonim válasza:
Igen ha azt ő felajánlja ;)
2013. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy még akkor sem. Velem előfordult, hogy amíg tanított, mindig elmondta, hogy utána tegezhetjük. Aztán találkoztunk egy szórakozóhelyen, illendően előre köszöntem neki tegeződve. Fogadta, majd beszélgettünk. Utána pedig terjesztette mindenkinek, hogy mekkora bunkó voltam, hogy tegeztem, sőt be is voltam rúgva. Az igazság az volt, hogy akkor értem oda szín józanul. Szóval, nem könnyű eldönteni.
2013. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, gyakorlatilag én ilyenkor már annyira megszokom, hogy magázom azt a (volt) tanáromat, hogy túl furcsa lenne tegezni, ezért maradok a magázásnál XD Tehát igazság szerint lehet, csak olyan furcsán hangzik, pláne ha mondjuk 4 éven keresztül tanított téged és te meg addig magáztad. legalábbis velem ez volt.
2013. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kezdjem el magamtól tegezni v kérdezzek rá?
2013. jún. 17. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább magázd és majd ő felajánlja, ha gondolja.
2013. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!