Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eskűvőre szeretnék kérni...

Misaki-chan kérdése:

Eskűvőre szeretnék kérni tőletek ajándék ötleteket, végső esetben szeretnék pénzt adni ha már tényleg nem jut eszembe semmi mert hiába nézelődtem annyit a neten nem találtam semmit. Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
És ha végsőnek marad a pénz hogy csomagoljam be hogy ne csak borítékba keljen át adni mert azt ugy nem szeretném. L/20

2013. máj. 2. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak ugye ezek a sablon dolgok: kegyérpirító, tányérok, háztartási gépek.

De esetleg meglephetnéd őket pl egy "nyaralással", vagy egy Wellness hétvégével amikor kipihenhetik magukat.

De te ismered őket és valamennyire meg tudod ítélni mire van szükségük.

A pénzt én meg vagy valami dobozba tenném bele, vagy valami kis üvegcsébe és írnék pár kedves/vicces sort hogy miért pénzt adok csak, és így azért csak személyesebbé lehet tenni egy kicsit a pénzt is. :) remélem nem írtam hülyeségeket

2013. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 3. 23:00
 3/4 anonim válasza:

Én már elég sok esküvőn jártam,évente 3-4-en megfordulok, azt vettem észre, hogy mind a fiatalok, mind az dősebbek örülni szoktak egy egy hétvégének valahol. Valami olcsóbb kis kétszemélyes, pl őszi ausztriai túrázós, vagy csak valami környékbeli pihenős. Ez nagyon jól tud elsülni!

Vagy keress valamit ami a hobbijukhoz kapcsolódik! Pl. én vennék valami érdekesebb főzőtanfolyamot, ha tudom, hogy szívesen elmennének...Milyen összegben gondolkodsz?

2013. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet mondjuk egy hétvégi kirándulás tényleg nem lenne rossz,csak sajnos sok a kiadás és arra nem lesz pénzem. Így az ágyneműnél maradtam és veszek hozzá szép gyertyát. Szerintem ez így jó lesz. Szerintetek?
2013. máj. 9. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!