Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem rég voltam Budapesten...

Nem rég voltam Budapesten InterCityvel mentem és ott volt wifi de mikor haza jöttem nem észlelt semmit és nem tudok wifizni miért?

Figyelt kérdés
nekem ez nagyon fontos és ha tudod midenkép írj!!
2013. máj. 1. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A wifi egy bizonyos hatósugárban fogható és használható csak. Ha eltávolodsz a sugárzási zónából akkor a wifi alapú internetkapcsolat is megszűnik.


Otthonra ilyen esetekben egy wifi routert kell venned, ami az előfizetett internetet szórja szét szintén egy adott hatósugárban, ingyen.

2013. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én ezt tudom nekem van ruterem és ha bármely wifi közelében vagyok nem észleli
2013. máj. 1. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennek az lehet az oka, hogy a készüléked alap állapotban mindig az utolsó wifi pontra akar újra rácsatlakozni mikor bekapcsolod a wifi alkalmazást.


Ha Androidos készüléked van, akkor a vezeték nélküli hálózat beállításába keresd meg az otthoni wifit és ott próbálj rácsatlakozni.

Elvileg úgy már működnie kellene.

2013. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
próbáltam de úgyse engedi
2013. máj. 2. 09:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!