Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt itt egy kérdés régebben,...

Volt itt egy kérdés régebben, amit töröltek. Hol tudnám megnézni a mentett változatot?

Figyelt kérdés

Erről volna szó amúgy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__32..


Google-be beírtam, hogy

"Nagyon szűk volt a puncim, gáz ha segítettem szétvágni" site:gyakorikerdesek.hu

Meg is találta, de a tárolt változat gomb nem volt ott, így nem tudtam megtekinteni. Esetleg valahol máshol meg tudom nézni, vagy elővarázsolni a tárolt változat gombot?


Köszi a válaszokat!


2009. szept. 27. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Még reklámozod is magad? Nem örülsz, ha elsikkad a hülyeséged? Muszáj megint felhívni a figyelmet rá? Arra már nem emlékszem, hány éves vagy, de max egy 12 éves kiscsaj vagy nagyon unatkozó 30 körüli pasi lehetsz.
2009. szept. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod hogy a szűkpuncis kérdező tette fel ezt a kérdést is, előttem szóló?


Volt egy olyan kérdés hogy milyen vicces/érdekes kérdések vannak itt, és oda linkelték be a szűkpuncisat, én is meg akartam nézni csak törölve lett, szerintem a kérdező is így járt, nem további válaszokat vár hogy gáz-e....


Egyébként nem tudok válaszolni erre a kérdésre, van egy oldal ahol eltárolnak mindent az utókornak(hogy mennyire mindent nem tudom mert nem próbáltam) de annak se jut eszembe a címe...

2009. szept. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__227047-m..


itt volt egyébként amiben a második kommentben írtam

2009. szept. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

01:02

Hát te nagyon hülye vagy!

Tegnap olvastam hasonló kérdéseket, mint amit a harmadik válaszoló linkelt: Melyek a legviccesebb kérdések itt, melyek a leghülyébb kérdések, amiket komoly szándékkal tettek fel, stb...


És ott sokan röhögtek azon a kérdésen, de mivel nem találtam tárolt változatot, így érdeklődnék, hogy hol van meg valakinek. Ha nem tudod a kérdésre a választ, ne válaszolj!


16/F voltam.

2009. szept. 28. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!