Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki huzamosabb ideig...

Ha valaki huzamosabb ideig használt könnyű drogokat, de 3 éve már egyáltalán nem, lehet, hogy ilyen-olyan módon még mindig kapcsolatban van a kábítószerrel? Értem ez alatt, hogy bár nem szív, de életmódja mégis tükrözi a múltját?

Figyelt kérdés
31 éves srác több mint 3 éve munkanélküli (külföldön, ott megélhet a segélyből), már nem is dohányzik, de csak otthon ül az albérletében, számítógépezik és eszik-iszik (mondjuk, egy munkanélkülinek amúgy is behatároltak a "kimozdulási lehetőségei" a kevés pénz miatt), szóval lehet, hogy füvezős múltja "visszaköszön" jelenlegi életstílusában és vajmi kevés esély van rá, hogy önszántából újra dolgozni kezdjen? A srác ránézésre teljesen rendben van, okos, érdeklődő, kedves, szóval ezért nehéz objektívan eldönteni, mennyire a körülmények áldozata és mennyire élvezi ezt az életet - és esetleg ez még mindig a múltját idézi.

2013. ápr. 28. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden csak döntés kérdése.

A múlt nem létezik. Sem a jövő. Minden a jelen pillanatban történik.

Szóval tök mindegy mit csináltál a múltban, a lényeg, hogy most hogy fogod fel a dolgokat.

Ha ragaszkodsz ahhoz ahogy a múltban éltél és tettél, akkor mindig is köze lesz a múltadnak a jelenhez. Hatni fog rá. Ha elengeded, akkor minden lehetőség megnyílik előtted.

2013. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, de én ennél kicsit földhözragadtabb alapon szeretném megérteni ezt az egészet. Ha valaki 10 évig használt könnyű drogokat, mennyi eséllyel hagy nyomot az agyán, gondolkodásán a szer és mi az ami már visszafordíthatatlan lehet? Valahogy nem tudom elképzelni, hogy évtizednyi, napi kábítás után az ember olyan habtisztán tud visszatérni a mindennapokba, mint egy kis angyal.
2013. ápr. 28. 18:25
 3/4 an00nym ***** válasza:
49%

adott szertől függ, ha csak füvezett az nem vezethet semmilyen irreverzibilis károsodáshoz

(kivéve ha spangliból szívta, mert az meglátszik a tüdején)

2013. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
anOOnym: középiskolás kora óta rendszeres füvezés, de elmondása szerint minden létezőt kipróbált, amihez nem kell megszúrnia magát. Nos, akkor mi a helyzet? Jah, azt mondta, amikor amfetamint használt, a kedve és a "felszereltsége" a szexhez kb. a nullához konvergált. Most ennyi jut eszembe. (Mondjuk nem vagyok 100% biztos, hogy "amfetamint" mondott, de a hatás tuti impotencia volt és hogy "összement" a csomagja. Ebből ti majd eldöntitek, hogy jól emlékeztem-e :).
2013. ápr. 28. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!