Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a szó esetleg kis...

Mi az a szó esetleg kis szöveg ami a továbblépéssel fájdalom elmúlásával kapcsolatos? Többi lent!

Figyelt kérdés
Olyan tetoválást szeretnék ami ezekkel kapcsolatos bármilyen furán hangzik túl hamar éltem meg olyan dolgokat ami sajnos padlóra tettek..Szerettünk elvesztése,első szerelem elvesztése, legjobb barátban való csalódás és az, hogy valaki keresztbe tett. Ezért érdekelne egy olyan szó esetleg kisebb szöveg ami azt fejezi ki, hogy bármennyire is nehéz ezeket átvészelni feltud állni az ember és tovább tud lépni akármilyen nehéz. Nekem ez azért is lenne fontos , mert akárhányszor ránézek azt lássam, hogy ez azt fejezi ki, hogy volt egy ilyen időszakom amit iszonyú nehezen tudtam átvészelni és egyszerre történt a rengeteg rossz dolog és még is feltudtam állni és elég erőt összeszedni, hogy boldog legyek. Előre is köszönöm!
2013. ápr. 27. 12:41
 1/5 greenm válasza:
Mindig jövőre, újpesti mindig jövőre!!!
2013. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebben nem látnám sajnos ami nekem kell..:S Csuklómra szeretném
2013. ápr. 27. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden ami voltál, emlék csupán. Minden ami lehetsz, előtted áll.

Idézet egy Cross Borns dalszövegből.

2013. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez szép:) csak csuklóra hosszú :S
2013. ápr. 27. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Apró betűvel varrasd, körbe mint egy karkötő.
2013. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!