Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Laza vagy? (mint pl. egy...

Laza vagy? (mint pl. egy motoros, vagy zenész, stb. )

Figyelt kérdés
Mert én igen. Kimondom amit akarok, nem félek a haláltól, a lelki bántalmaktól, a betegségektől. Sztem csak azért történnek ezek, mert bebeszéljük magunknak. Ha vki megbánt és úgy kezeljük mint pl. egy orrfújást, akkor nem lesz olyan szar az élet. Ha egy motoros esést, 100nál úgy kezelünk mint egy tüsszentést, és a kórházi napokat mint egy kis relaxszünetet, akkor máris más az élet! Miért fordul magába a többség? Miért lesznek depisek? Nem lehetne így felfogni?? Te hasonlítasz rám? Miben? Miben nem?
2009. szept. 26. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Én sajnos nem hasonlítok rád.Nem mondom ki,amit akarok,félek a haláltól.Mondjuk a betegségektől nem nagyon.Igen,tényleg sokkal jobb a te életfelfogásod,mint az enyém,meg még a legtöbb emberé.De ezen nagyon nehéz változtatni.
2009. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én abban hasonlítok rád, hogy én is mindig kimondom, hogy mit gondolok. Sőt, sztem ahogy jön a gondolat, egyből ki is megy a számon. Viszont ez az "orrfújós" életfelfogás tetszik, kipróbálom, nem baj?
2009. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és 16/L
2009. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abszolút hasonlítunk:) Jóformán minden gondomat megoldja az hogyha nem fogom fel véresen komolyan:) Mondjuk nekem ez a véremben van:) Az apám egy nagy motoros aki szintén így fog fel mindent:) Én meg nagyon hasonlítok rá :D


17/L

2009. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nálunk motoros család van :D és ugyan már! hogy lenne probléma ha kipróbálod! :) Ha nem akarnám hogy mások is csinálják, titkolgatnám, és nem írnám ki a webre :D Sok szerencsét hozzá! :D És várom még a válaszokat!
2009. szept. 27. 10:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Eléggé magamba forduló vagyok

még motorom sincs :D

de van egy szintetizátorom :)

2009. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem ilyen vagyok engem teljesen tönkre tettek lelkileg és már lelki okok miatt már alig van életem szó szerint sok bajom van és ez mindig fizikai értelemben mutatkozik meg rajtam. rohamok és olyan betegségek amiről még az orvosok se tudják mi a bajom ez az egész egy q...a elválás miatt van(a szüleim váltak el)de viszont a lelki fájdalmakat már annyira meg szoktam h szinte már természetesnek veszem és ha meg bántanak még a sírni is alig tok ritka esetben elő fordul de akkor olyan düh roham tör rám hogy ha egy kés lenne nálam senki nem maradna életben és persze én sem ez halál komoly teljesen elvesztem a fejem a barátnőm azt mondta h olyankor nagyon brutális vagyok.és bocsi hogy ilyen hosszú lett de most jól esett le írni és ki adnom magamból

még egyszer bocsánat:(

2009. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kimondom, amit gondolok és nem félek a haláltól meg az ilyen dolgoktól semmi alapuk nincsen még azon most télleg mit paráznék? De amúgy nem tudok mindent egyszerűen elengedni a fülem mellett van, hogy nagyon fáj valami, de ha pozitivan mutatkozok mások elött egész gyorsan elmúlik ( engem a szakítás viselt meg és az életfelfogásom megváltozása..) Szerencsére vannak barátaim és mellettük csak laza tudok lenni :)

am. majd suli után rajzoló szeretnék lenni, ha az "laza" :DD 16/l

2009. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!