Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néha ugyan azt álmodom a...

Néha ugyan azt álmodom a többi lent!?

Figyelt kérdés

elégé sűrűn álmodom azt hogy egy elégé ismerős erdőben vagyok egy őszi napon.A tájon van egy régi beton út egy kisebb patak.Ez mind egy dombos részen van.Majd általában mindig a álmomban megyek a beton úton majd egy kanyar után egy régi gyárba érkezek.Ahonnan elégé idegesitő vas csikorgás hang jön ki.majd a régi gyár fő bejáratán bemegyek.És mindig itt magszakad a álmom.

Ennek van valami jelentősége? Mert már kezd idegesiteni.



2013. ápr. 25. 20:58
 1/5 anonim válasza:
Egy ut amit végigkel járnod ha bele is halsz. Ne add fel látnod kell a végét
2013. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz emlék az előző életedből:S Ha képszakadás, lehet, hogy lelőttek előző életedben, és azért nincs folytatás:S:S
2013. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

lehet

bár én ebben nem hiszek.De azért utána érdeklődök hogy volt e ilyen gyilkoság a elmúlt 17 évben.De az is lehet hogy ez lesz a saját halálom? mert hallottam már olyat hogy valaki ha többször álmodja ugyanazt az valószinü hogy az nem csak egy állom hanem a illető életnéne egy fontos esemény.

2013. ápr. 25. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
nem az elmúlt 17 évben lehetett, ha az előző életedről álmodsz, hanem elvileg v 300.. Am lehet, hogy tök máséról, de am lehet, hogy csak szemtanúja voltál , de az is lehet, hogy sima álom, de nem nagyon gondolnám.
2013. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem arol van szó hogy megfogsz halni. Hanem hogy hoszu ut vár még rád. Pl a megoldatlan problémák
2013. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!