Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha úgyan az a vezetéknevünk?

Ha úgyan az a vezetéknevünk?

Figyelt kérdés

Ha ugyan az a vezeték nevünk a lánnyal mint nekem akkor nem is járhatunk vagy az nem tesz semmit mert nem vagyunk testvérek név rokon és kész


valaki segítsen mert nem tudom mi legyen kezdjek vele randizkatni vagy ne ??


2013. ápr. 16. 18:20
 1/7 Bitangjó ***** válasza:
Szerintem ha nem vagytok rokonok akkor nem lényeg a vezetéknév :) Viszont annyi előnye van h ha lesznek gyerekeitek akkor így nem csak a te családneved viszik tovább hanem barátnődét is :P
2013. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha egyforma a vezetéknevetek, az nem változtat semmit a kapcsolaton, maximum, ha komoly a célod vele, akkor nem kell nevet változtatni házasodáskor.
2013. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi örök hálám :D
2013. ápr. 16. 18:41
 4/7 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudom hogy ha házasodásnál nem-e kell orvosi vízsgálatokat csinálni hogy be legyen bizonyitva hogy nem vagyunk rokonok :(
2013. ápr. 16. 18:49
 5/7 Bitangjó ***** válasza:
Szerintem nem kell. Nem hiszem h minden Kovács, vagy Tóth vagy akárki rokon lenne :D Szülők, nagyszülőn nem rokonok? Akkor ez van és kész :) Szerintem! :)
2013. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még egyszer köszi
2013. ápr. 16. 19:07
 7/7 anonim válasza:
Szia, a párommal ugyanaz a vezetéknevünk, és már 5 éve együtt vagyunk :) egyaltalan nem téma, persze ha valaki fura szemmel néz ránk bemutatkozás után, tisztázzuk, hogy nem..nem vagyunk rokonok...de mindenki hisz amit akar, mi tudjuk az igazságot, nemde? :)
2015. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!