Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lenne hogy a kulcsomat nem...

Az lenne hogy a kulcsomat nem találom ami a kapunkat ki nyitná és nem tudom hogy mennyek be az iskolába. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
mivel úgy volt h a tesóm elvitte a kulcsomat de azt mondta h az ablakpárkányra teszi de mire ki mentem nem volt ott! tehát mit kéne tennem
2013. ápr. 16. 08:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha a lakáskulcsotok is rajta volt, inkább hívd fel a szüleid, nehogy idegen is be tudjon menni, amíg nem vagy otthon.
2013. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
sajnos a szomszédok közt nincs nyugdíjas aki ki engedhetne mert a többi dolgozik ahogy anyum is h meg kérjem h engedjen ki :/
2013. ápr. 16. 08:24
 13/23 anonim ***** válasza:
Hátsó szomszédotok is van? Nincs kertetek hogy azon keresztül ki tudj menni?
2013. ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ha a lakást be tudod zárni, mássz ki. Nem lehet akkora probléma, ha csak nem sokméteres a kerítésetek.

De arra nem válaszoltál, hogy csak a kapukulcsot vitték el vagy a lakáskulcsot is (esetleg egyéb ... garázs és társai kulcsát.)

2013. ápr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
érthetőbben elmondom: a tesómnak se volt meg a kulcsa és az enyémet vitte el de azt mondta h ki nyissa a kaput és a kulcs az ablakpárkányon lesz de nem volt ott a kapu meg zárva a bejáratival semmi gond az meg van de bár fordítva lett volna övét is kerestem de sztem a barátjánál van :| és a telómat magával vitte h az időt nézze mert el adta az övét..
2013. ápr. 16. 08:28
 16/23 A kérdező kommentje:
de nekünk nem kertes a házunk semmi fa kerítés semmi, udvarosban élünk
2013. ápr. 16. 08:29
 17/23 anonim ***** válasza:

Még egy, ha ez csak kifogás, hogy ne menj suliba, akkor találj ki mást.

Ha eljátszod, hogy elhagytátok tesóddal a kulcsokat, a szüleidnek zárat kell cserélniük. És az elég drága buli lesz. Nagyon mérgesek lesznek rátok, mindkettőtökre, hogy ilyen felelőtlenek voltatok.

2013. ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem tudsz átmászni egy kerítést...
2013. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
nem kifogás TÉNYLEG igaz! de a tesóm elment a suliba a szerencsés csak amikor ő megy el addig van kb még nekem 1-2 órám pihenni vagy ilyesmi .. de már elmult és nem tudom mit tehetnék felfeszíteni meg nem tudom a kaput mert van vagy 10-15 cm vastag fa
2013. ápr. 16. 08:32
 20/23 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy mondjam el érthetőbben ..
2013. ápr. 16. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!