Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy úgy tűnik,...

Miért van az, hogy úgy tűnik, hogy Olaszországban még a válság ellenére is jól élnek az emberek?

Figyelt kérdés

Részt vettem egy diákcserén, melynek keretében Veneto tartományba utaztunk.

Nekem úgy tűnt, hogy ezen a vidéken az életszínvonal nagyon magas Budapesthez képest: mindenütt gyönyörű, szépen karbantartott házak és középületek, divatosan öltözködő emberek, és úgy tűnt, hogy sokkal többet megengedhetnek maguknak, mint egy átlag budapesti magyar. Budapestet azért emeltem ki, mert én itt lakom, és az országon belül itt a legmagasabb az életszínvonal.

Ugyanakkor a venetoi olaszok (is) azt mondják, hogy nem éri meg odaköltözni, mert nem olyan jó az élet...


2013. ápr. 15. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt mindíg csak az látja igazán aki ott él. Más ugyan ezt gondolja Magyarországról mint te róluk. Pl egy csomó kínai települ be hozzánk mivel itt magasabb az kereset és alacsonyabbak az árak (szerintük).....ha egy magyart erről megkérdezel akkor pont az ellenkezőjét fogja mondani
2013. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!