Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a zene cime? Többi lent

Ghostboy kérdése:

Mi a zene cime? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy elég régi zenéről van szó. csak a klippjére emlékszem hogy fehérneműs csajok voltak egy boxringben. egy hiresebb szinész is szerepelt a klippben pár másodpercre. volt egy cenzurázatlan verzioja is a klippnek amiben vetkőztek is. sajnos már nem emlékszem mi volt a címe vagy ki az előadója. Valami ötlet?
2013. ápr. 12. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagy hülyeséget mondok, nem véletlenül egy 2Pac klipp?
2013. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
neem nem nem. biztos vagyok benne hogy nem 2pac vagy rapper volt. műfaja nem is tudom talán inkább pop
2013. ápr. 12. 22:48
 3/4 A kérdező kommentje:
2004 környéki ha jol emlékszem
2013. ápr. 12. 22:52
 4/4 A kérdező kommentje:
nos sikerült megtalálni. dűtummal kicsit tévedtem mert 2004-es zene és mint színész nem is színés hanem robbie williams van a klippben :D http://www.youtube.com/watch?v=B0QvR1eP2yg azért köszönöm a segítséget :)
2013. ápr. 12. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!