Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltuntetni a...

Vaness5469 kérdése:

Hogyan tudnám eltuntetni a piercing által keletkezett vadhúst? HELP!

Figyelt kérdés
Még augusztusban tetettem piercinget koldokbe.2 hónap után szépen be is gyógyult..de amiótá cseréltem benne ékszert..azóta mindig be van gyulladva.. sokszor keletkezett vadhúsom is..de framykoinnal és betadinnal kenegettem és elmúlt..de ami most van valahogy nemakar elmúlni és már kezd eléggé fájni ..

2013. ápr. 10. 17:45
 1/6 anonim válasza:
Milyen ékszert tettél bele? Valószínűleg nem bírja a bőröd az anyagát, azért nem múlik a gyulladás. :S
2013. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
eloszor ami volt benne azt bírta..visszaraktam azt..de ígysem gyogyul :/
2013. ápr. 12. 14:41
 3/6 anonim válasza:
Mikor raktad vissza? Onnantól számítva egy hétnek szerintem elégnek kell lennie a gyógyuláshoz.
2013. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azóta már 1-2 hónap is eltelt.. :/
2013. ápr. 16. 16:37
 5/6 anonim válasza:
mutasd meg a piercernek, aki csinálta!
2013. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ilyenkor kiszokták cserélni az ékszert ilyen műanyag valamire,hogy a lyuk ne forrjon össze...Nem fertőtlenítetted le az új ékszert? Én egy évig hozzá sem nyúltam a köldökömhöz,nem is volt vele semmi problémám..

L/19

2013. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!