Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én orvos szeretnék lenni de...

Én orvos szeretnék lenni de nem értem a kémiát mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nem értem a kémiát, már pedig egy orvosnak tudnia kell.

Most 8adikos vagyok de nem értem se a reakció egyenletet se a elektor,proton vándorlásokat.

Az igaz,hogy 4es vagyok belőle de a tanár se magyaráz jól.

Meg mostanában több óránk elmaradt meg betegeskedik is.

Tanár nincs de az anyag követelmény az kell.

Szóval mit tegyek hogy értsem meg ?


2013. ápr. 3. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A biológiával hogyan állsz? Szóval a kémia nem megy, a magyar nyelvvel is hadilábon állsz. Mi az, amit igazán jól tudsz?
2013. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Történelem az megy is meg szeretem is.
2013. ápr. 4. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Megoldás: legyél orvostörténész. Ahhoz nem kell a kémia. Igaz, a magyar az nem árt, de hát láthatóan az is nehezen megy neked.
2013. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit csinál egy orvostörténész ? hogyan lehet az ?
2013. ápr. 7. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:

A történelemtudományokon belül az orvoslás történetével foglalkozik. Pl. hogyan gyógyítottak az ókorban, miképpen balzsamozták be a fáraókat, vagy kirurgusok a háborúkban, vagy az első orvosok, felfedezők, gyógyító intézmények megjelenése a világban, stb.

Ezeket kutatja, rendszerezi, új megállapítást tesz… nagyon összetett, de izgalmas feladat. Magyar, latin, ógörög, angol nyelvtudás mindenképpen kell, de ezek megtanulása a kisebbik feladat.

2013. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ennek többet kell tanulni mit a orvosnak ?
2013. ápr. 7. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Mást kell tanulnia, de az sem baj, ha legalább általános orvosi képzettsége van. De neked sem a magyar, sem a kémia nem megy, a biológiára nem válaszoltál.
2013. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát 5ös vagyok belőle de azt se olyan jól megy mit a töri
2013. ápr. 8. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!