Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Lucy Heartfi...

Mi a véleményetek Lucy Heartfilia-ról?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok mert én valahogy nem értem azt a csajt.

2013. ápr. 3. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Idegesítő, mindig a középpontban van, pedig nem csinál semmi hasznosat. Szerintem elég erőltetett karakter.
2013. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Utálom
2013. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én se vagyok oda érte, nem jönbe a személyisége, inkább Erza párti vagyok
2013. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szokásos sablon .. vagy most mit mondjak rá , viszont az tény hogy egész szép drámai vonalat vitt a kliséfest közé , kihagyhatatlan szereplő , viszont sokszor nagyon kevés az ész és túl sok a fanservice.
2013. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én se bírom szerintem se csinál semmi hasznosat mégis benne van a Fairy Tail legerősebb csapatában...Én is Erza párti vagyok. :D
2013. ápr. 5. 06:42
 6/14 KoNaN válasza:
Egyetértek azzal hogy irritáló, viszont ő viszi a fő szálát majdnem az összes sztoryban az ő karakterén keresztül bontakozik ki az egész történet amihez persze az is hozzátartozik hogy folyton leoltják és szivatják
2013. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekem se a kedvencem Lucy de nemis utálom mert hiába gyenge bármi áron kiállna a barátaiért és mindent belead hogy jobb lehessen.Szerintem nélküle nem is lenne jó a Fairy tail mert minden csapatba kell egy gyenge idióta aki szivét lelkét bele adja hogy a minden napok ne legyenek uncsik ^.^
2013. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Most,hogy így mondod tényleg fura lenne nélküle a Fairy Tail... :)
2013. júl. 30. 17:13
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

"mert minden csapatba kell egy gyenge idióta aki szivét lelkét bele adja hogy a minden napok ne legyenek uncsik ^.^"

Nem, nem kell. Lucy egy tipikus fanservice karakter, csak azért van, hogy legyen kinek a csöcsét bámulni.

2013. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért ebben is van valami...
2013. aug. 1. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!