Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális a tanár diák "barátság"?

Normális a tanár diák "barátság"?

Figyelt kérdés
Persze mind kettő nő... És ha igen akkor mik azok a dolgok amik normálisnak nevezhetőek?
2013. ápr. 1. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Normális, bár egyre ritkább ezért van aki szerint nem normális. Attól,,hogy valaki tanár még ember marad és az emberek meg barátkoznak. :)

Mik nevezhetők normálisnak? Hát az a tanártól és a diáktól függ. Nekem volt egy nagyok kedves tanárnőm. Imádtam már szinte a legjobb barátnők voltunk. Egy kicsit már kezdett furi lenni a dolog. Túl sokat mondott magáról és már én éreztem kínosan magam. Szerencsére ez az utolsó évben lett ilyen szoros barátság így miután elballagtam ez megmaradt és már nem volt annyira ciki.

2013. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pl a volt matek tanárommal voltam vagyon jóban.

Megesett hogy kiosztott egy feladatot aztán leült mellém (nem volt padtársam) és beszélgettem vele. Általában tudományról, elméletekről, gondolkozásról, motorokról >.<beszélgettünk (bár lány vagyok)

Full nagy arc a pasas, hát megkönnyeztem amikor elment az egyetemre tanítani.

De csak ennyi, órákon meg szünetekben volt hogy beszéltem vele Azóta nem is hallottam róla semmit (1,5 éve)

2013. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy ffi tanárommal vagyok barátságban lány létemre és kb mindenki azt hisz hogy r.banckodok ő meg rámhajtott....:D ez persze nem igaz csak féltékeny majmok :P imádjuk egymást és ezen nem fognak a kis hülyék változtatni!
2013. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!