Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rend van általában a szobádban...

Rend van általában a szobádban? Milyen gyakran takarítsz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 11:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok!
2009. szept. 20. 12:00
 2/9 anonim ***** válasza:

Hetente takarítok de van hogy 2 hetente. De egy idő után elegem van a kupiból és ki kell hogy takarítsak mert azért még is jó érzés rendes szobában ülni vagy tanulni:)

14/L

2009. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát pl. porszívózni azt 3 naponta szoktam! És nekem mindig rend van a szobámba!:D Nagyon rendmániás vagyok és ha kupi van akkor tanulni sem tudok normálisan! xD
2009. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja előző vagyok bocsi kihagytam hogy 15/L
2009. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is rendmániás vagyok..

Naponta rakok rendet. Illetve van, hogy egy nap többször is.

Takarítani pedig talán hetente 1x, de csak mert nem érek rá többször.


16L

2009. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb. hetente takarítok, mert annyi idő alatt lesz kicsit kupis. Én is rendmániás vagyok. Ha takarítok, akkor cellux-szal vizslatom a padlót és szedem össze a szöszöket. Kissé beteges. :)


17/L

2009. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megjelenek itt én kivételnek:D Kb 2 havonta jó ha kitakarítok, azt is csak anyám noszogatására. Ilynekor fel is porszívózok:D De nem mindig csak ha kedvem van. Jah meg néha el is pakolok ha már nem tudok belépni. Elég ha az ágyhoz el tudok jutni xD

16/L (anyám szerint finak készültem:D)

2010. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát 2 havonta nagy takaritás a szobámba amugy meg csak úgy nem szoktam,akkor és az megmarad
2010. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kb. kéthetente takarítok, nem szoktam gyakrabban mert nincs rá szükség. Nem szoktam cipővel mászkálni a szobámba, nem engedem be a kutyát úgyhogy nem szokott nagy kosz lenni. Túl sok bútorom sincsen, úgyhogy ha kéthetente takarítok akkor is max. két óra alatt kitakarítok mindent meg rendet is rakok. Egyébként a kutyust mindenhova beengedjük csak hozzám nem. De ha takarítok, akkor bútorápoló, szekrény mögött, minden.

14/L

2011. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!