Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elpusztult állatot honnan...

Elpusztult állatot honnan tudok szerezni?

Figyelt kérdés

Ne nézzen senki hülyének,állatpreparálást tanulok.

Eddig több állatot is preparáltam (szerintem egész jók lettek), csak az a baj hogy "kifogyott a hűtőm". XD

Tehát szeretnék mondjuk nyulat, kisebb madarakat meg hasonlót.



2013. márc. 31. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát talán beszéld meg egy vadásszal, hogy lőjön neked egy nyuszit. :) Nincs a környékeden egy vadász vagy mezőőr se?
2013. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam.


Jó ötlet,de egy picit különlegesebbre gondoltam nem csak fácán meg nyúl.


Szerinted/tek megpróbáljak megkérdezni egy kisállattenyésztőt, hogy ha elpusztúl egy állata akkor azt megkapjam tőle? (persze kisebb összegért)

2013. márc. 31. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy akár egy róka is összejön. Persze annál drágább lesz. A kisállattenyésztő is jó ötlet. Vagy esetleg sertéstelepen megbeszélheted, aztán kapsz egy elhullott malacot. Na meg figyelheted az utak szélét is hátha van elütött állat. :P
2013. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az elütött állat tuti nem jó!

Komoly fertőzései lehetnek,netán az ütéstől a börei felszakadhatot,stb. :(

2013. ápr. 1. 14:12
 5/5 anonim válasza:
Ne higyjetek neki, biztos zoofil és nekrofil is egyben!!:DD
2013. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!